חופשות סקי בשוויץ - חופשת סקי נופש לנפש בשוויץ

ההחלטה על שיפוצים נרחבים בבית או על רכישת בית חדש צצה במהלך החיים בכל מיני נסיבות מוזרות. כך למשל, פיצוץ זניח בצנרת שבמטבח יכול להפוך למבצע להלחפת כל הצנרת הישנה שיכלול כמובן גם עדכון המרצפות ואיתן את הרהיטים בסלון. גם ילד שצמח לו פתאום וצריך חדר קצת יותר ייצוגי בפני בנות המין היפה, יכול ברגע להשפיע על מראה הדירה כולה, כי "אם כבר התחלנו, אז זו הזדמנות להחליף את כל מה שרצינו כבר מזמן". את המשפט הזה מכירים כולנו
גם חופשות סקי בשוויץ יכולות להוות סיבה טובה לרכישת בית חדש, או להפוך את הבית הנוכחי לבקתת נופש, רק במקרה התלהבתם מהצימר הכפרי שבו השתכנתם במהלך הבילוי. כך או כך תצטרכו לשקוד על עיצוב פנים מאוד ברור, שאכן יעניק למקום המגורים שלכם את אותה תחושה שהבאתם איתכם מהצפון הקר ושאתם רוצים לשמר.
עיצוב פנים של חללים בתוך דירה או בית יכול להיות אקראי ויכול להיות מתוכנן היטב לפרטיו. כל מי שנכנס למבצע שיפוץ ובינוי מתלבט האם לסמוך על טעמו האישי או להיעזר באיש מקצוע שידאג לשלמות הפעולות והבחירות. לכל החלטה יש יתרונות וחסרונות, אבל בשני המקרים הכוונה היא ליצור אווירה עתיקה-כפרית באמצעים מגוונים.
זכרונות של חופשות סקי על לוח הופעות בחדר השינה
את האווירה הכפרית ניתן לבצע בעזרת כל האלמנטים העומדים לרשותנו: כיסוי הקירות על ידי צביעה או טפטים רומנטיים, אריחי רצפה מעוצבים בסגנון המאה ה-19, משטחי עבודה עשויים גושי עץ כבד, רהיטים כבדים ומצועצעים וכך גם הטקסטיל – שטיחים, וילונות ומפות. גם מקורות האור יכולים להוסיף למראה הנוסטלגי. מנורות רגל עם פיתוחים, נורות דמויות נר בתוך הקירות ונברשות כבדות משקל.
האשה כמובן תתחיל בתכנון המטבח במראה רטרו עם כל הסממנים המוכרים, ביניהם צבעים פסטליים, עיטורים כחולים אנגליים, ידיות ברזל שחורות וקישוטי חרסינה עדינים. לתמונה הכללית יוכלו לתרום גם אריחים עשויים עבודת יד שיוצרים מייד תחושה של פעם. עם זאת היום מציעים מפעלי קרמיקה חלופות תעשייתיות זולות יותר לאותה מטרה בדיוק.
הגבר, על פי כל הסטיגמות, שמח לחדר מצוייד בשולחן סנוקר. כמו בכל טירה אנגלית, גם כאן, אפשר להכשיר מקום לקצת בקבוקי בירה, ורנחנו מסודרים. באותה הזדמנות דרשה הצעירה לתלות בכניסה לחדר מקום מיוחד לתקיעת פתקים ותזכורות, וביקשה שהוא ייראה כמו אותו לוח הופעות שקיבל את פנינו בכפר הנופש. רק שכאן יחליפו את רשימות האומנים האירופיים דפי תזכורת לחוגים למחול ולמוזיקה. בכל מקרה, אין ספק שהמסמר האחרון של כל המבצע ייתקע בחדר העבודה המסודר סוף סוף, לטובת הפוסטר הענק שפיתחנו ומסגרנו, ושבו נראים כל בני המשפחה מתאמנים בגלישה על הרים מושלגים, במסגרת חופשות סקי מדהימות, כי לפחות בינתיים את זה אי אפשר לארגן בעזרת עיצוב פנים.